Americká hypotéka bez dokládání příjmů je určena pro lidi, kteří nechtějí dokládat své příjmu. V článku se dozvíte více informací o této americké hypotéce.

Žádné dokládání příjmu

Někteří lidé nechtějí z nějakýkch důvodů prokazovat výši svých příjmu. Buď z důvodu, že jsou příjmy nízké. Často mohou také oficiálně prokázat jen část mzdy nebo pracují na černo. Tuto hypotéku využívají také podnikatelé, kteří uplaťnují výdaje paušálem. A proto mají dle daňového přiznání poté menší příjmy.

Bankovní Americká hypotéka bez dokládání příjmů

V dnešní době nabízejí Americkou hypotéku bez dokládání příjmů i banky a hypoteční banky. Vždy je tedy lepší se obráti právě na tyto bankovní instituce. Budete tam mít lepší podmínky a hlavně nižší roční úroky. Vždy tedy jako první volbu volte bankovní společnosti. Často stačí pouze čestné přiznání o vašich příjmech.

Nebankovní Americká hypotéka bez dokládání příjmů

Americká hypotéka bez dokládání příjmů je nabízena i nebankovními společnostmi. Hodně lidí jde hned za nebankovními společnostmi. Často proto, že tyto společnosti poskytují tyto hypotéky o hodně rychleji než třeba banky. Zase je ale u nebankovních společností potřeba počítat s tím, že jsou tam vyšší úroky a celkově horší podmínky v hypoteční smlouvě.

Výpočet měsíční splátky

Před tím, než si vezmete jakoukoliv hypotéku by jste si měli spočítat, jak velkou měsíční splátku si můžete dovolit pravidelně měsíčně splácet. Stačí sepsat příjmy a výdaje. Poté od příjmů odečíst výdaje a hned vidíte jak na tom vlastně jste.