Hypotéka bez registru je vhodná zejména pro lidi, kteří mají zápis v registru dlužníků. Nemají proto šanci získat takovou hypotéku u které se prověřuje registr dlužníků. V článku najdete více informací o hypotékách bez registru.

Hypotéka na bydlení

Dnešní době je zlá, většina lidí si nedokáže našetřit na vlastní bydlení. A tak pokud nechtějí bydlet celý život u rodičů, tak si musejí vzít hypotéku. Aby si mohly zakoupit vlastní nemovitost ve které budou žít. Hypotéku dnes bere hodně lidí jako přirozenou součást života. Je třeba ale počítat s tím, že vás hypotéka zatíží po dlouhou dobu vašeho aktivního života.

Hypotéka bez prověřování registru

Hypotéka bez registru je určena zejména pro lidi, kteří jsou zapsaní v některém registru dlužníků. Registry dlužníků evidují lidi, kteří měli problémy se splácením svých předchozích úvěrech a půjčkách. Finanční instituce to vidí a proto pak raději problémovým klientům nepůjčí. Registry prověřují hlavně banky, ale u nebankovní společnosti může uspět i člověk, který má zápis v registru dlužníků.

Nebankovní hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru je produkt výhradně nebankovních společností. Nebankovní společnosti se dokážou chytit každé příležitosti, která je na trhu. Nebankovní společnosti se nebojí svoje hypotéky poskytovat i lidem, kteří mají zápis v registru. Přece jen u hypotéky ručíte nemovitostí a tak se nebankovní společnost nemusí tolik bát.

Výmaz z registru dlužníků

Výmaz z registru dlužníků u většiny registrů proběhně po 3 letech. Po těchto třech letech budete opět bez zápisu v registru. Budete si tedy moci půjčovat i u bank.