Na inzertních webech a v inzertních novinách můžete vídat stále více nabídek typu: přenechám hypotéku. Často i bez odstupného. V článku se dozvíte více informací o přenechání hypotéku někomu jinému.

Jak se zbavit hypotéky ?

Někteří lidé si vezmou hypotéku a po nějakém čase zjistí, že je jejich hypotéka nadměrně finančně zatěžuje a že by se jí chtěly nějakým způsobem zbavit. V dnešní době již není vůbec problém přenechám hypotéku někomu jinému. Dům i hypotéka se přepíše na nového majitele. To umožnují téměř všechny hypoteční banky.

Stav kupovaného nemovitosti

Pokud si chcete od někoho převzít hypotéku, tak si velmi důkladně zkontrolujte stav nemovitosti. Je třeba si dávat na různé skryté vady atd. Je dobré si sebou vzít nějakého kamaráda nebo odborníka, který nemovistem více rozumí. A dokáže vám poradit a může také posoudit výši ceny této nemovitosti.

Kontrola hypoteční smlouvy

Jelikož bude přebírat i hypoteční smlouvu, tak je velmi důležité si pořádně zkontrolovat i právě tuto hypoteční smlouvu. Pořádně si jí přečtěte a případně si také nechte poradit od nějakého odborníka. Samotné smlouvě je potřeba věnovat dostatek času a před podpisem si jí pořádně přečtěte.

Přenechám hypotéku nabídky a inzeráty

Dolů do komentářů můžete přidávat vaše nabídky či poptávky na přenechání hypotéky. Vkládejte inzeráty typu přenechám hypotéku atd. Vložení je zdarma.