Rychlá nebankovní hypotéka je určena pro lidi, kteří potřebují rychle získat nebankovní hypotéku. V článku se dozvíte více informací o rychlých nebankovních hypotékách.

Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéky si berou zejména lidé, kteří si podaly žádost o hypotéku u banky, ale s touto žádosti neuspěli. Často kvůli zápisu v registru nebo nízkým příjmům. Tito lidé se pak často obracejí právě na nebankovní společnosti. Menší nebankovní společnosti nemají často tak tvrdá pravidla a půjčí téměř každému. Jen je otázka za jakých podmínek ?

Nebankovní společnosti

Rychlá nebankovní hypotéka je produkt spíše těch menších nebankovních společností. U těchto malých společností je třeba bý hodně opatrný, často mají ve smlouvách hodně nevýhodné podmínky. Proto je třeba si vždy pořádně přečíst smlouvu.

Super rychlá nebankovní hypotéka

Rychlá nebankovní hypotéka je opravdu poskytována hodně rychle. Není tam takové papírování jako u klasické bankovní hypotéky. Nebankovní společnosti pracují rychle a není potřeba vyplňovat několik formlulářů. Hypotéka může být do 7 dnů výřízena. Za rychlost však platíte pak vysoké roční úroky.